בריאות-נפש-ריפוי

« חזור לבלוג

בריאות -נפש -ריפוי קלפי האנרגיה של אליאן(C)

החיים מתחילים בהתעברות, ומסתיימים במיתה.בין שני מצבים אלו, אנחנו עוברים תהליכים פיזיים ורוחניים.
ינקות, ילדות, התבגרות, בחרות, גיל העמידה, ואם נצליח, גם זיקנה.
המלך שלמה אמר :הבל הבלים
קוהלת אמר הבל הבלים הכל הבל.
הבל מייצג אחד, הבלים מייצג שניים.הפסוק כולל שבעה "הבלים"
על כך אומר המדרש:"שבעה הבלים שאמר קהלת כנגד שבעה עולמות שאדם רואה" במהלך חייו. המדרש מסביר שלבים אלה:
התינוק דומה למלך:מניחים אותו כמרכבה מלכותית וכל אחד מחבק ומנשק אותו.
ילדות- משול לתרנגול , מתלכלך תמיד
מגיע לפרקו- גדי מקפץ
בהתבגרות כמו סוס מתפאר בהישגיו
בגרות עול הנישואין והפרנסה דומה לפרד
בגיל העמידה מדמים אותו לכלב החייב להתחצף ולבקש
בזקנה מדמים אותו לקוף כי הוא יכול רק לחקות את מעשי הצעירים.
כל זה מראה שהחיים הבל הבלים כי הם חולפים מהר ולא נראים הכי כיפים .זה כאשר ההשקעה בחיים,היא בחומר בלבד.

הבנת ההיבט הרוחני של הבריאה בכלל ,אדם וחווה בפרט, נותנים סיפוק ותוכן לחיים.
המידע הרוחני עוזר לנו לשמור על איזון, קו האמצע, מחזיר אותנו למקור, לספריה של הנשמה עם כל הוראות ההפעלה.כך מאפשרים לגוף לטפל בנגעים פיזיים.
בהיבט הרוחני השלבים של "הבלים":
ינקות- זיכרון נשמתי עד גיל שנה. שלב הנפש. ילד רואה מה שאנחנו לא רואים. הוא יכול להסתכל על מישהו לבכות  בצרחות. השם של תינוק הוא התפקיד של הנשמה בעולם הזה  ולעיתים כאשר קוראים לתינוק על שם מישהו הוא יכול להיות תינוק עם בעיות בריאותיות והתנהגותיות בלי שמבינים כל כך ברפואה מה הבעיה.  שלב הנפש מחוברת לנשמה . תינוקות  סובלים  מאזור הבטן עד שהוא מתאזן עד שההורים הטריים לומדים אותו והוא אותם. כמו כן הוא לא רואה ברור בהתחלה. ההורה לא רואה אותו ברור  גם כן, אם בשלב הזה הורה מסוגל לחבר את התינוק,הוא בוכה אני לא מבין אבל אקח אותו צמוד אלי, איניק אותו אוהב אותו ,התינוק מפתח את הראיה שלו ומאוחר יותר זה ישפיע על היכולת הוורבלית שלו  שתשפיע על יחסי הגומלין עם הסביבה.  אם אזורים אלו נחסמים  בגלל  אי תפקוד נכון  של ההורים, אנחנו רואים מחלות בגיל מבוגר יותר  של  סכרת, לחץ דם, בעיות ראיה .
ילדות – זה שלב הרוח. הילד מתחיל להבין שיש יחסי גומלין בינו לבין הסביבה. אם יגע בתנור יקבל כוויה. והוא חולה לעיתים די קרובות או רחוקות , תלוי בכמה הניסיון הזה של מערכת הגומלין חיובית עבורו. ואיזה פידבק  הוא מקבל מההורים  והסביבה.רוב המחלות קשורות למערכת הנשימה.סובלנות  וסבלנות של הסביבה לילד. הכרה ברגשות הבעת רגשות . לילד אין סבלנות הוא רוצה הכל מיד עכשו.  הוא ישר מביע את רגשותיו. זה השלב שחוסמים או משאירים ערוצים אלו פתוחים. זה ממשיך איתנו הלאה,בגיל מבוגר אם החסימה החלה כאן, אנשים מתמכרים לעישון,  סובלים  מבעיות לב, בעיות בלוטת התירואיד, בלוטת האדרנל, ריאות,  בריחת סידן אצל נשים וכו'
בגיל ההתבגרות- הגוף מפוצץ הורמונים והמתבגר נמצא בשלב הנשמה. הוא מנסה להתחבר לעצמו. אם בשלב הרוח יחסי הגומלין שלו עם הסביבה היו טובים. ההורמונים אצלו בשליטה ואנחנו רואים , צעיר מתבגר נעים נחמד עם כבוד  להורים,בריא ברוחו ובגופו. הורמונים קשורים למערכת הדם -מקור החיים, מקור המין.  רוב הציסטות מתפתחות לסרטן מגיל ההתבגרות,כתוצאה מחסמים שהתהוו בכל השלבים הקודמים,  דימוי עצמי, לגיטימציה למי שאת במקור.מחזור הדם בהקשר למערכת המין הנשית, .כאשר אנחנו הופכות לאמהות, המעגל מול הילדים,  מי שלא קיבלה יחס  סבלני  ומכבד בשלב הילדות,מושפעת מיחס בן זוגה, מחזיר אותה לאותו מקום שנחסם בילדות.  כאמא וכאישה מרגישה שאינה טובה מספיק. היא יכולה להרגיש לא מאוזנת  ולחפש את האיזון בצורה של אהבה רגש, כמו למשל לתת לגיטמיציה למחלה כדי לקבל אהבה ויחס.
לסיכום:
העולם המודרני הפר את האיזון בחיבור הטבעי של הורה ילד מרגע היוולדו. כאשר חיינו בשבטים , לכל אחד היה ברור מה תפקידו, היתה עזרה הדדית
והילד גדל כחלק חשוב ושייך בחיי השבט.
אם נבין לעומק את ההיבט הרוחני של הגוף, נוכל להבין לעומק את ההיבט הפיזי של הנגעים בגוף, ולעזור לעצמינו בתהליך ריפוי.

© כל הזכויות שמורות
אליאן נוימן נומרולוגית ויוצרת קלפי האנרגיה של אליאן©

צור קשר

התקשרו עכשיו :
0544669222

messenger


או מלאו פרטים ואשיב בהקדם:

שם:
דוא"ל:
טלפון:
הודעה:
הרשמה לניוזלטר

הרשמו לניוזלטר:

שם פרטי:
שם משפחה:
דוא"ל:
טלפון:
עקבו אחריי בפייסבוק
English
נבנה ע"י בניית אתרים פתרונות אינטרנט